This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

COMBAT KALAKI

 
Combat Kalaki Eskrima – oparte jest na legendarnej filipińskiej sztuce walki. Odnosi się do wielowiekowej tradycji i przekazów źródłowych mówiących o zasadach sztuk walki. Dziedzictwo to składające się z dawnych zapisów i praktyk, znakomicie uzupełnione współczesnymi osiągnięciami, jest alternatywą a zarazem znakomitym dopełnieniem dla innych dalekowschodnich sztuk walki. W formie systemu bojowego, nieprzerwanie postępuje z duchem czasu. Metodycznie kompletny i praktyczny program Combat Kalaki Eskrima, dostosowany jest do teraźniejszych potrzeb. Jego celem jest jak najszybsze wyeliminowanie agresora. Program ten doskonale skonsolidował wielopoziomowy zakres praktykowania, składający się z trzech głównych filarów, opartych na technikach kopnięć i uderzeń, przechodzących do walki w bezpośrednim dystansie wykorzystującym przechwyty – krótkie uderzenia, dźwignie i uciski, kończąc na ostatnim analogicznie dostosowanym do pozostałych w którym występuje walka – szermierka na kije, noże i maczety.


Data

Oferujemy

FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation

Trener Osobisty

KalakiSanok