This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM SZTUK I SPORTÓW WALKI

W dniach 27-28.04.2013 r. w Szczebrzeszynie, nasi instruktorzy wzięli udział w Międzynarodowym Seminarium Sztuk i Sportów Walki. Oprócz kadry z Polski impreza zgromadziła mistrzów z takich państw jak m.in. Wielka Brytania, Włochy, Węgry i Ukraina. Instruktorzy FC Sanok wzięli udział w tym wydarzeniu dzięki zaproszeniu nadesłanemu przez Shihana Jacka Chęcińskiego, posiadacza stopnia 7 dan Jiu-Jitsu i głównego organizatora. Po uroczystym otwarciu seminarium nasi instruktorzy mogli zaprezentować swoje umiejętności w odbywających się pokazach, które również podziwiali zagraniczni goście.

Po części pokazowej zaczęły się zajęcia z podziałem na instruktorów i uczniów. Kadra naszego FIGHT CLUBU w ciągu dwóch dni wzięła udział w zajęciach m.in. izraelskiego systemu KAPAP, MMA prowadzonych przez samego Artura „KORNIKA” Sowińskiego, walki nożem według hiszpańskiej Sevillany prowadzonej przez Oleksiya Shalay, JIU-JITSU, oraz URBAN COMBAT DEFENSE (UCD) prowadzonych przez Sensei Kena Stronach. W seminarium również uczestniczyła ekipa naszych przyjaciół z Combat Aikido z Jarosławia. Impreza zorganizowana była na bardzo wysokim poziomie. Instruktorzy prowadzący zajęcia są prawdziwymi mistrzami w tym co zaprezentowali na seminarium. Szczególne ukłony i wyrazy szacunku przekazujemy ekipie z UCD z Wielkiej Brytanii, chłopakom z KAPAP Kozienice i oczywiście trenerowi Oleksiyu z Ukrainy. Bardzo dziękujemy Shihanowi Jackowi za mozliwość wzięcia udzialu w seminarium, oraz jego zonie za gościnność.

 

Comments

comments

Data
Oferujemy
FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation
Trener Osobisty
KalakiSanok