Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM SZTUK I SPORTÓW WALKI

W dniach 27-28.04.2013 r. w Szczebrzeszynie, nasi instruktorzy wzięli udział w Międzynarodowym Seminarium Sztuk i Sportów Walki. Oprócz kadry z Polski impreza zgromadziła mistrzów z takich państw jak m.in. Wielka Brytania, Włochy, Węgry i Ukraina. Instruktorzy FC Sanok wzięli udział w tym wydarzeniu dzięki zaproszeniu nadesłanemu przez Shihana Jacka Chęcińskiego, posiadacza stopnia 7 dan Jiu-Jitsu i głównego organizatora. Po uroczystym otwarciu seminarium nasi instruktorzy mogli zaprezentować swoje umiejętności w odbywających się pokazach, które również podziwiali zagraniczni goście.

Po części pokazowej zaczęły się zajęcia z podziałem na instruktorów i uczniów. Kadra naszego FIGHT CLUBU w ciągu dwóch dni wzięła udział w zajęciach m.in. izraelskiego systemu KAPAP, MMA prowadzonych przez samego Artura „KORNIKA” Sowińskiego, walki nożem według hiszpańskiej Sevillany prowadzonej przez Oleksiya Shalay, JIU-JITSU, oraz URBAN COMBAT DEFENSE (UCD) prowadzonych przez Sensei Kena Stronach. W seminarium również uczestniczyła ekipa naszych przyjaciół z Combat Aikido z Jarosławia. Impreza zorganizowana była na bardzo wysokim poziomie. Instruktorzy prowadzący zajęcia są prawdziwymi mistrzami w tym co zaprezentowali na seminarium. Szczególne ukłony i wyrazy szacunku przekazujemy ekipie z UCD z Wielkiej Brytanii, chłopakom z KAPAP Kozienice i oczywiście trenerowi Oleksiyu z Ukrainy. Bardzo dziękujemy Shihanowi Jackowi za mozliwość wzięcia udzialu w seminarium, oraz jego zonie za gościnność.

 

Comments

comments

Data
Oferujemy
FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation
Trener Osobisty
KalakiSanok