Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

I SEMINARIUM SZTUK I SPORTÓW WALKI

W dniu 29.06.2013 r. odbyło się I Otwarte Seminarium Sztuk i Sportów Walki zorganizowane przez Fight Club Sanok oraz Agencję Reklamową Knockout. Była to pierwsza tak duża impreza organizowana przez nasz klub. Seminarium zgromadziło około 40 przedstawicieli różnych systemów walki, m.in. Krav Maga, Karate Kyokushin, Jiu Jitsu, oraz Aikido. Oprócz  naszych trenerów: Przemysława Piwowarskiego -Combat Kalaki i  Adama Słoniewskiego – Sajn, zajęcia prowadzili także mistrzowie:

  • Wiesław Pikor  z Jarosławia – Combat Aikido
  • Adam Ponachajba z Huwnik – Tang Soo Do
  • Jarosław Dudzik z Rzeszowa – Krav Maga

             Seminarium przebiegło w bardzo dobrej sportowej atmosferze, za co organizatorzy dziękują instruktorom i trenującym. Impreza była dla nas okazją do świętowania z jeszcze jednego powodu – tego dnia z rąk prezesa Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido – Shihan Wiesława Pikora, oraz Sensei Rafała Habila oficjalnie otrzymaliśmy certyfikat przynależności do AZCA.

Fight Club Sanok składa serdeczne podziękowania Marcinowi Solarzowi za nieocenioną pomoc w organizacji i udostępnienie nagłośnienia, panu Adamowi Pierzowi za ufundowanie wyrobów cukierniczych dla uczestników i instruktorów seminarium, oraz dyrekcji Gimnazjum nr 4 za udostępnienie sali gimnastycznej.

 

ZDJĘCIA DO OBEJRZENIA W GALERII.

 

Comments

comments

Data
Oferujemy
FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation
Trener Osobisty
KalakiSanok