Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KARTE

shotokantiger

Karate - dosłownie słowo to oznacza „pusta”, „nieuzbrojona” dłoń. Pełna nazwa Karate Do oznacza „drogę pustych rąk”. Karate jest sztuką walki stworzoną przez mieszkańców Okinawy jako metoda samoobrony bez uzycia broni. Od momentu powstania sztuka ta ewoluowała. W wielu stylach aspekt realnej walki został zachowany, a nawet rozwinięty (przykładowo kopnięcie mawashi geri nie występowało w oryginalnej sztuce okinawańskiej). Trening Karate opiera się na metodach nauki kihon, kata i kumite. Najbardziej znane style Karate to Ashihara, Goju – Ryu, Kyokushin, Oyama Karate, Shorin – Ryu, Shotokan, Ryu – Te. 
Na treningach w naszym klubie czerpiemy najmocniej ze stylu Shotokan i Kyokushin. Zajęcia prowadzi Przemek Piwowarski – wieloletni praktyk Karate, a także wielokrotny medalista ME, MP, oraz turniejów między klubowych, Mistrz Polski w Kata, oraz Nunchaku.
Najbardziej znanym zawodnikiem Karate, który odnosi ogromne sukcesy walcząc w zachodniej federacji UFC z zawodnikami MMA, jest pochodzący z Brazyli Lyoto „The Dragon” Machida. 
lmkaratedvd

Data

Oferujemy

FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation

Trener Osobisty

KalakiSanok