This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KUBOTAN

img_7885
Kubotan – rodzaj broni stosowanej do samoobrony wywodzący się ze współczesnej Japonii. Jest to pomniejszona wersja pałki typu tonfa, zaadaptowana i przystosowana do nowych zadań przez Soke Takayuki Kubotę, który jest również autorem systemu technik walki z użyciem kubotanu, wchodzącego w skład szkoły Karate Gosoku-Ryu. Nazwa przyządu pochodzi od nazwiska twórcy.
Kubotan to 14 cm walec wykonany z drewna, metalu, lub twardego plastiku, noszony zazwyczaj jako breloczek przy kluczach, co pozwala równiez uczynić go elementem uzbrojenia. Zadawane Kubotanem ciosy wywołują wyjątkowo ostry ból. Według technik użycia uderza się głównie w szczególnie wrazliwe punkty ciała, takie jak twarz, szyja, połączenia stawów, kości, sploty nerwowe.
 sokekubotatakayuki
sokerockweb

Data

Oferujemy

FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation

Trener Osobisty

KalakiSanok