Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OTWARTE SEMINARIUM SZTUK WALKI Z OKAZJI V – LECIA KLUBU COMBAT AIKIDO RAIMEI

W dniu 13 kwietnia 2013 r. w Rzeszowie odbyło się Otwarte Seminarium Sztuk Walki z okazji V – lecia klubu Combat Aikido RAIMEI. Do wzięcia udziału w seminarium zostaliśmy zaproszeni przez Sesnsei Rafała Habil, głównego instruktora klubu RAIMEI, posiadacza stopnia III dan Combat Aikido, III dan Ju-Jitsu, oraz I dan Aikido. Podczas uroczystości mieliśmy możliwość treningu pod okiem m.in. SOKE Mariusza Błaszkiewicza – 10 dan Ken-Jitsu i Ju-jitsu, SHIHAN Wiesława Pikora – 6 dan Combat Aikido, oraz SHIHAN Sebastiana Śliwińskiego – 4 dan Aikido.
Seminarium miało bardzo uroczysty charakter, dla naszego klubu podwójnie ponieważ z dniem 13 kwietnia 2013 r. nasz klub wszedł w nowe struktury skupiające wielu mistrzów i przedstawicieli różnych systemów walki. Od tego dnia działamy w ramach Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido (AZCA), które przyjęło nas, jako jedynych licencjonowanych przedstawicieli Filipino Martial Arts na Podkarpaciu. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni i liczymy na dobrze zapowiadającą się współpracę na polu sztuk walk. Na koniec składamy podziękowanie za zaproszenie, a całemu klubowi RAIMEI życzymy wielu sukcesów na drodze Budo.

 

Comments

comments

Data
Oferujemy
FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation
Trener Osobisty
KalakiSanok