This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SAMOOBRONA S.M.

Samoobrona Służb Mundurowych - jest to projekt skierowany tylko dla młodzieży kształcących się w liceach o profilu mundurowych tj. Policja, Straż Graniczna, Wojsko. Treningi opierają się na nauce najprostszych i najskuteczniejszych technik walki zaczerpniętych z takich systemów jak Combat Kalaki, Karate, Krav Maga, Judo. Dodatkowo uczniowie maja okazję uczestniczyć w specjalistycznych zajęciach prowadzonych przez czynnych funkcjonariuszy różnych służb. Szkolenia te obejmują takie zagadnienia jak techniki interwencji, kajdankowanie, posługiwanie się pałką teleskopową, doprowadzanie osób zatrzymanych itp. Treningi często odbywają się w umundurowaniu na sali sportowej jak i w terenie.

Data

Oferujemy

FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation

Trener Osobisty

KalakiSanok