Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SEMINARIUM I EGZAMIN UNITED KRAV MAGA

W dniu 25 czerwca 2013 r. w Rzeszowie odbyło się seminarium połączone z egzaminami w Krav Maga. Seminarium poprowadził szef wyszkolenia, oraz prezydent United Krav Maga World Organisation, Tomasz Adamczyk na zaproszenie Podkarpackiej Szkoły Krav Maga. Tematyką seminarium była obrona przed brutalnym atakiem nożem, który niestety zdaża się coraz częściej. Pan Tomasz jest pierwszym Polakiem, który zaczął nauczać tego stylu w naszym kraju. Posiada niesamowite umiejętności i doświadczenie w Krav Maga. Jest cenionym na całym świecie ekspertem, prowadzącym szkolenia dla tak elitarnych służb jak Wydział Realizacji Straży Granicznej, jednostki policyjnego AT, czy BOR.
W trakcie seminarium odbył się również egzamin na stopnie D1-D5. Pięciogodzinny egzamin połączony z prawie godzinnymi walkami był ciężką przeprawą dla niejednego Kravera. Wszystkim gratulujemy zdanego egzaminu i żelaznej kondycji.

 

 

Comments

comments

Data
Oferujemy
FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation
Trener Osobisty
KalakiSanok