This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wspólny trening Ryu-Te, oraz Combat Kalaki

W dniu 01.12.2012 r. na zaproszenie Sensei Jacka Grodkowskiego – instruktora Podkarpackiej Szkoły Ryu-Te, do Przemyśla udał się Przemysław Piwowarski – trener Sanockiego Klubu Kalaki. Spotkanie odbyło się w związku z prowadzonym w tym dniu treningu seminaryjnym prowadzonym przez Sensei Jacka. Po raz kolejny nasz trener miał możliwość treningu prawdziwego Karate z Okinawy, które zachowało się w niezmienionej formie od lat. Tematem szkoleniowym były dźwignie interpretowane z poszczególnych form Kata. Dodatkowo Przemek miał okazję poznać Kihon Ichi, formę którą demonstrował mu sam Sensei Jacek.
W trakcie treningu również odbyła się krótka prezentacja i trening Combat Kalaki w wykonaniu trenera Przemka obejmujący pinki-pinki, rozbrojenia kij vs. kij, oraz kij vs. gołe ręce, a także obronę przed szantażem nożem i wykorzystanie noża Karambit w samoobronie.
Po treningu odbyła się prezentacja unikalnych filmów z treningów mistrzów Ryu-Te, oraz pokazów samego mistrza i twórcy – Taiki Seiyu Oyaty.
Trener Przemek składa podziękowania Sensei Jackowi za zaproszenie i za wspaniałą atmosferę, którą tworzą wszyscy uczniowie ze szkoły Ryu-Te. Termin następnego wspólnego spotkania ustalono na styczeń 2013 r.

"

 

Comments

comments

Data
Oferujemy
FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation
Trener Osobisty
KalakiSanok