Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wspólny trening Ryu-Te, oraz Combat Kalaki

W dniu 01.12.2012 r. na zaproszenie Sensei Jacka Grodkowskiego – instruktora Podkarpackiej Szkoły Ryu-Te, do Przemyśla udał się Przemysław Piwowarski – trener Sanockiego Klubu Kalaki. Spotkanie odbyło się w związku z prowadzonym w tym dniu treningu seminaryjnym prowadzonym przez Sensei Jacka. Po raz kolejny nasz trener miał możliwość treningu prawdziwego Karate z Okinawy, które zachowało się w niezmienionej formie od lat. Tematem szkoleniowym były dźwignie interpretowane z poszczególnych form Kata. Dodatkowo Przemek miał okazję poznać Kihon Ichi, formę którą demonstrował mu sam Sensei Jacek.
W trakcie treningu również odbyła się krótka prezentacja i trening Combat Kalaki w wykonaniu trenera Przemka obejmujący pinki-pinki, rozbrojenia kij vs. kij, oraz kij vs. gołe ręce, a także obronę przed szantażem nożem i wykorzystanie noża Karambit w samoobronie.
Po treningu odbyła się prezentacja unikalnych filmów z treningów mistrzów Ryu-Te, oraz pokazów samego mistrza i twórcy – Taiki Seiyu Oyaty.
Trener Przemek składa podziękowania Sensei Jackowi za zaproszenie i za wspaniałą atmosferę, którą tworzą wszyscy uczniowie ze szkoły Ryu-Te. Termin następnego wspólnego spotkania ustalono na styczeń 2013 r.

"

 

Comments

comments

Data
Oferujemy
FILIPINO MARTIAL ARTS
(Combat Kalaki Eskrima, Doce Pares)

SAJN
GRAPPLING
COMBAT AIKIDO

Nasz klub należy do:
Polskiej Federacji Combat Kalaki
Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido
World Eskrima Kali Arnis Federation
Trener Osobisty
KalakiSanok